מה הקשר בין CT , MRI ותכנון פרישה?

דמיינו את הסיטואציה הבאה:

מיכאל ורעייתו אסתי נכנסים למרפאה וניגשים לחדר הרופא.

מיכאל מתלונן שבחודשים האחרונים הוא סובל מכאבי ראש עזים ומלחץ בחזה.

לאחר 2 דקות של תלונות מצד מיכאל, הרופא מכין מרשם לתרופה חזקה מאוד

ואומר למיכאל: "קח את התרופה הזו, 3 פעמים ביום, למשך חצי שנה. הבא בתור!"

 

בלי בדיקות דם.

בלי א.ק.ג.

בלי MRI ובלי CT.

 

ככה סתם.

מרשם, תרופה חזקה והביתה.

 

האם זה נראה לכם הגיוני?

 

מה לדעתכם סביר שיקרה כשיצאו מהמרפאה?

אפשרות אחת היא שמיכאל ואסתי יצאו מהמרפאה וירוצו לבית המרקחת לקנות את התרופה, מיכאל יקח אותה באופן עקבי ובשמחה למען בריאותו ובכך יתמו הכאבים והכל יהיה בסדר.

ואפשרות אחרת, סבירה יותר לדעתי היא שמיכאל ואסתי יצאו מהמרפאה מוטרדים ויחפשו חוות דעת שניה של רופא מומחה ויתעקשו שמיכאל יבדק בבדיקות מקיפות.

תרופות? רק אחרי בדיקות מעמיקות ואבחנה של רופא מומחה.

 

למה?

 

כי המצב הרפואי חשוב ותרופות זה עניין קריטי.

אי אפשר לקבל החלטות משמעותיות בלי בדיקות רלוונטיות ומבלי שההמלצה על הטיפול והתרופות תינתן לאחר בדיקה מעמיקה, קבלת תוצאות של הבדיקות ואז קבלת המלצה ספציפית ואישית מרופא מומחה.

 

פשוט לא יתכן לעבוד ככה. לא יכול להיות שהרופא ימליץ על תרופות ללא בדיקה מעמיקה, ללא הסבר על הסיכונים הכרוכים בה ועל אמצעי הזהירות שיש לנקוט כשנוטלים אותה.

 

אותו הדבר בדיוק – בשלב הקריטי של הפרישה.

בשלב כל כך קריטי מעורבות כל כך הרבה החלטות בלתי הפיכות הנוגעות למימוש הכספים שלכם, להפיכת כספים לקצבה, מענקים ומיסוי מסוגים שונים, זכויות עתידיות במס הכנסה ובכלל, לניצול של הנכסים שלכם באופן מיטבי.

כדי לתת לכם את המקסימום שמגיע לכם ושיש באפשרותכם לקבל חשוב שמתכנן פיננסי אחד שמומחה במיסוי ובפנסיה גם יחד, יבחן את כל התמונה המלאה והמקיפה (ולא מספר אנשי מקצוע שונים).  כל שיטת פעולה שמתמקדת בתחום אחד (רק מיסוי , רק יעוץ פנסיוני למשל) תעניק  לכם תוצאות פחות טובות.

בדיוק כמו מתן אקמול למיכאל רק לכאב הראש, תוך התעלמות מכך שיש לו גם כאבים בחזה. או להיפך. לא הגיוני שהרופא יאמר "אינני מומחה למחלות לב, אז תסתפק באקמול…"

לכן חייבים לבצע תכנון פרישה מעמיק וסופר מקצועי. יש תהליכי עבודה מסודרים שיש לבצע כדי לבדוק ולוודא את זכויותיכם, יש סדר פעולות במימוש הזכויות ויש סדר משיכה של כספים כדי לקבל את המקסימום האפשרי. בחינה מקיפה ומקצועית תסייע למימוש כל הזכויות שלכם במקסימום האפשרי.

 

כתיבת תגובה